MJALTË NEKTAR PYLLI

Kategori:

Short description:

Ky mjaltë është marrë nga lulja e mjaltit dhe “lëngu” i drurëve gjetherënës. Ka ngjyrë jashtëzakonisht të errët, e pasur me hekur dhe minerale.

Vendi i origjinës: Kroacia

Pesha neto: 680 g / 450 g

Forest-honeydew-honey

mjaltë nektar pylli

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MJALTË NEKTAR PYLLI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *